• Konsultacje nauczycieli i specjalistów dla rodziców i uczniów rok szkolny 2022/2023.

        •  

          L. p.  Nazwisko i imię Dzień tygodnia od do sala  
          1.       Ambrożek-Kowalska Agnieszka  czwartek 9:45 10:30 pokój nauczycielski  
          2.       Basior Anna wtorek 8:50 9:40 pokój nauczycielski  
          3.       Białołęcka – Morzyc Marta wtorek 13:15 14:15 gabinet pedagoga  
          4.       Bielecka Emilia       pokój nauczycielski  
          5.       Bulkowska Kamila środa 10:40 11:40 pokój nauczycielski  
          6.       Bulkowska Wioletta czwartek 8:45 9:45 pokój nauczycielski  
          7.       Buryło Paulina       pokój nauczycielski  
          8.       Czajka - Jakubik Anna piątek 10:30 11:30 pokój nauczycielski  
          10.    Dębiak Magdalena czwartek 10:40 11:40 pokój nauczycielski  
          11.    Dmoch Ewa wtorek 12:30 13:30 pokój nauczycielski  
          12.    Domański Michał wtorek 7:50 8:50 pokój nauczycielski  
          13.    Dul Aneta       pokój nauczycielski  
          14.    Gaść Marlena       pokój nauczycielski  
          15.    Gawron Agnieszka poniedziałek 9:40 10:45 15b  
          16.    Gilas Paulina środa 10:30 10:40 pokój nauczycielski  
          17.    Grochowska Alicja  wtorek 8:45 9:45 pokój nauczycielski  
          18.    Gross Agnieszka czwartek 8:50 9:50 pokój nauczycielski  
          19.    Haśko Joanna piątek 9:35 10:35 sala 21  
          20.    Helie Patryk poniedziałek 8:45 9:45 pokój nauczycielski  
          21.    Ihnash Oksana       pokój nauczycielski  
          23.    Janiak Iwona       pokój nauczycielski  
            Jastrzębska Aleksandra poniedziałek 13:00 13:30 pokój nauczycielski  
          24.    Jastrzębska Aleksandra środa 14:30 15:00 pokój nauczycielski  
          25.    Jóźwik Bogusława wtorek 10:30 11:30 56  
            Juszczuk Patrycja środa 13:00 13:30 16b  
          26.    Juszczuk Patrycja czwartek 9:00 9:30 16b  
          27.    Kaczor Monika poniedziałek 13:30 14:30 pokój nauczycielski  
          28.    Kanclerska Anna środa 14:30 15:30 sala 33  
          29.    Kawa Halina       pokój nauczycielski  
          31.    Kluj Emilia czwartek 11:00 12:00 pokój nauczycielski  
          32.    Kobosz Aneta czwartek 11:40 12:40 pokój nauczycielski co 2 tyg
          33.    Kowalczyk Magdalena czwartek 8:50 9:45 pokój nauczycielski  
          34.    Kowalik Gabriela piątek 9:40 10:40 pokój nauczycielski  
          35.    Kowalski Łukasz  wtorek 13:45 14:45 pokój naucz. wf  
          36.    Krasoń Ewa środa 10:35 11:35 pokój nauczycielski co 2 tyg
          37.    Kucharska – Piećko Anna środa 11:30 12:30 pokój nauczycielski  
          38.    Kurowska Monika czwartek 13:30 14:30 pokój nauczycielski  
          39.    Kużawska Anna wtorek 7:00 8:00 sala 50  
          40.    Kwoczko Andrzej wtorek 10:40 11:40 pokój nauczycielski  
          41.    Langner Marek poniedziałek 9:45 10:45 pokój naucz. Wf  
          42.    Ligęza Andrzej piątek 16:05 17:05 pokój nauczycielski  
          43.    Lipińska Edyta wtorek 9:50 10:20 pokój nauczycielski  
            Lipińska Edyta czwartek 9:50 10:20 pokój nauczycielski  
          44.    Łaskarzewska Anna poniedziałek 8:45 9:45 pokój nauczycielski  
          45.    Łuba Zofia wtorek 10:00 11:00 sala 24  
          46.    Łuczak Magdalena środa 9:35 10:35 pokój nauczycielski  
          47.    Marczewska Agnieszka wtorek 10:30 11:30 pokój nauczycielski  
          48.    Mikina Agnieszka poniedziałek 13:30 14:30 pokój nauczycielski  
          49.    Misewicz Katarzyna środa 10:30 11:30 pokój naucz. Wf  
          50.    Misztal Małgorzata środa 10:40 11:40 pokój nauczycielski  
          51.    Młodzianowska Małgorzata czwartek 7:50 8:50 pokój nauczycielski  
          52.    Niedźwiedź Aleksandra środa 11:40 12:40 pokój nauczycielski  
          53.    Niewiatowska Lidia wtorek 10:30 11:30 pokój nauczycielski  
          54.    Nowak Aneta poniedziałek 9:35 10:35 pokój nauczycielski  
          55.    Obara Małgorzata wtorek 14:30 15:30 pokój nauczycielski  
          56.    Olejarczyk Iwona       pokój nauczycielski  
            Orzechowska Natalia środa 12:30 13:00 pokój nauczycielski  
          57.    Orzechowska Natalia środa 15:00 15:30 pokój nauczycielski  
          58.    Osińska Joanna czwartek 7:40 8:40 16a  
          59.    Pająk Ewa piątek 8:50 9:50 pokój nauczycielski  
          60.    Paradowska Teresa piątek 7:45 8:45 pokój nauczycielski  
          61.    Pasterczyk Jakub wtorek 10:00 11:00 pokój naucz. Wf  
          62.    Paterek Joanna  czwartek 12:30 14:30 pokój naucz. Wf  
          63.    Perlicka Agnieszka poniedziałek 9:30 10:30 pokój nauczycielski  
          64.    Piórkowska Justyna poniedziałek 10:40 11:40 sala 52  
          65.    Plewińska Katarzyna       pokój nauczycielski  
          66.    Poławska Anna wtorek 15:45 16:45 pokój nauczycielski  
          67.    Pytlewska Lucyna czwartek 10:00 11:00 s. 24  
          70.    Romańska Katarzyna wtorek 15:20 16:20 pokój nauczycielski  
          71.    Rosiński Szymon wtorek 11:30 12:30 pokój naucz. Wf  
          72.    Rusak Lidia środa 11:25 12:25 pokój nauczycielski  
          73.    Rusinowska Mariola środa 8:30 9:30 pokój nauczycielski  
          74.    Rybakowska Małgorzata środa 9:45 10:45 pokój nauczycielski  
          75.    Ryszczuk Anna poniedziałek 9:45 10:45 pokój nauczycielski  
          76.    Samsel Anita środa 9:00 10:00 pokój nauczycielski  
          77.    Sawicka Barbara piątek 8:40 9:40 pokój nauczycielski  
          78.    Skłodowska Anna poniedziałek 12:40 13:40 pokój nauczycielski  
          79.    Skopiak Joanna poniedziałek 10:30 11:40 pokój nauczycielski  
          81.    Sowa Agnieszka wtorek 10:30 11:30 pokój nauczycielski  
          82.    Stala - Lesiak Marta czwartek 9:40 10:40 pokój nauczycielski  
          83.    Stańczyk Anna czwartek 13:45 14:45 sala 24  
          84.    Stępniewska Katarzyna środa 11:30 12:30 pokój naucz. wf  
          85.    Strzelecka - Włodarz Jadwiga wtorek 9:40 10:40 pokój nauczycielski  
          86.    Suchecka  Aneta poniedziałek 14:35 15:35 pokój nauczycielski  
          87.    Symulewicz Beata poniedziałek 9:45 10:45 pokój nauczycielski  
          88.    Szafraniec Monika czwartek 14:30 15:30 pokój nauczycielski  
          89.    Szałkowska Bożena       pokój nauczycielski  
          90.    Szewczyk Małgorzata       pokój nauczycielski  
          91.    Świtka Jadwiga poniedziałek 13:30 14:30 pokój nauczycielski  
          92.    Teodorski Marcin środa 12:30 13:30 pokój nauczycielski  
          93.    Tkaczyk Magdalena poniedziałek 8:35 9:35 pokój naucz. wf  
          94.    Trawczyńska Elżbieta środa 10:30 11:30 pokój nauczycielski  
          95.    Wagner Małgorzata wtorek 10:40 11:40 pokój nauczycielski  
          96.    Wdowiarski Maciej środa 7:45 8:45 pokój nauczycielski  
          97.    Wiktorowska - Górka Magdalena wtorek 10:40 11:40 pokój nauczycielski  
          99.    Wołkowska-Urbańska Agnieszka piątek 7:45 8:45 pokój naucz. wf  
          100.                 Zagroba Tomasz  środa 11:40 12:40 pokój naucz. wf  
          101.                 Zając Barbara  środa 12:40 13:40 pokój nauczycielski  
          102.   Zasada- Trzęsiara Iwona wtorek 10:30 11:30 pokój nauczycielski  
          103.   Zielińska – Koszewska Jolanta wtorek 10:30 11:30 pokój nauczycielski  
    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 14 im. Bohaterów Warszawy, Warszawa, ul. ul. gen. Kazimierza Sosnkowskiego 10
      • sekretariat.sp14@eduwarszawa.pl
      • wioletta.bulkowska@szkolanr14.pl
      • 22 662 64 05
      • ul. Gen. Kazimierza Sosnkowskiego 10 02-495 Warszawa Poland
    • Logowanie