• Interaktywnie zintegrowani

• Podsumowanie Projektu „Interaktywnie zintegrowani” 2019-2022

• Dnia 15 czerwca 2022r. odbył się apel podsumowujący działania dokonane w naszej szkole w ramach Projektu „Interaktywnie zintegrowani”. Działania te prowadzone były od 1 sierpnia 2019 r.
                  Pomysłodawcą udziału naszej placówki w projekcie była Pani Dyrektor Aldona Klask. Grupą docelową byli uczniowie ze specjalnymi potrzebami edukacyjnym oraz uczniowie zdolni. Z różnych form wsparcia (zajęcia, warsztaty przedstawienia) skorzystało w naszej szkole blisko 500 uczniów.
          W ramach projektu szkoła została doposażenia w specjalistyczne narzędzia, sprzęt do pracy terapeutycznej (sprzęt do diagnozy oraz wspomagania rozwoju i prowadzenia terapii uczniówz zaburzeniami i deficytami) i IT. Projekt obejmowała także szkolenia nauczycieli. Z naszej szkoływ szkoleniach wzięło udział 15 nauczycieli. Podsumowanie projektu rozpoczęliśmy od wspaniałej prezentacji przygotowanej przez panią Kamilę Dębską, obrazującą działania projektowe realizowane w naszej szkole przez ostatnie 3 lata .

• Następnie osoby zaangażowane w realizacje projektu otrzymały skromne podziękowania. Cukierki stanowiły podziękowanie dla uczniów z klas III i IV – głównych beneficjentów działań projektowych. Z uwagi na nieobecność części klas słodkości wychowawcom przekazał szkolny koordynator. Kulminacyjnym punktem podsumowaniu było przedstawienie „Czerwony Kapturek”. Inscenizację w języku angielskim przygotowali uczniowie klas 4b i 4d pod czujnym okiem pani Magdaleny Kowalczyk i pani Anny Grzywacz. Zabawna, współczesna wersja znanej bajki ujawniła wiele aktorskich i lingwistycznych talentów naszych uczniów.