• Klasy sportowe


        • Klasy sportowe pracują w systemie 10 godzin lekcyjnych wychowania fizycznego
          z nauczycielem wychowania fizycznego klasa z

          • akrobatyką sportową

          4 godziny – gry zespołowe (zimą łyżwiarstwo)
          4 godziny – akrobatyka sportowa
          2 godziny – pływanie

          • klasa z pływaniem
            4 godziny –gry zespołowe
            6 godzin – pływanie

           

          Klasy sportowe w roku szkolnym 2017/2018

          • Klasa 1a wychowawca p. Marta Stala- Lesiak
          • Klasa 2a wychowawca p. Lucyna Pytlewska
          • Klasa 3a wychowawca p. Agnieszka Witkowska
          • Klasa 4a wychowawca p. Jakub Pasterczyk
          • Klasa 5a wychowawca p. Agnieszka Wołkowska - Urbańska
          • Klasa 6a wychowawca p. Marek Langner

           

          Klasy sportowe w roku szkolnym 2018/2019

          • Klasa 1a wychowawca p. Agnieszka Gross 
          • Klasa 1b wychowawca p. Ewa Dmoch 
          • Klasa 2a wychowawca p. Marta Stala- Lesiak 
          • Klasa 3a wychowawca p. Lucyna Pytlewska 
          • Klasa 4a wychowawca p. Jakub Pasterczyk 
          • Klasa 5a wychowawca p. Łukasz Kowalski 
          • Klasa 6a wychowawca p. Agnieszka Wołkowska - Urbańska 
           
          Klasy sportowe w roku szkolnym 2019/2020
          • Klasa 1a wychowawca p. Lucyna Pytlewska
          • Klasa 1b wychowawca p. Zofia Łuba
          • Klasa 2a wychowawca p. Agnieszka Gross 
          • Klasa 2b wychowawca p. Ewa Dmoch 
          • Klasa 3a wychowawca p. Marta Stala- Lesiak 
          • Klasa 4a wychowawca p. Aneta Nowak
          • Klasa 5a wychowawca p. Jakub Pasterczyk 
          • Klasa 6a wychowawca p. Łukasz Kowalski 
          • Klasa 7a wychowawca p. Agnieszka Wołkowska - Urbańska
             
          Klasy sportowe w roku szkolnym 2020/2021
          • Klasa 1a wychowawca p. Aneta Dul
            
          • Klasa 1b wychowawca p. Magdalena Łuczak
          • Klasa 2a wychowawca p. Lucyna Pytlewska
          • Klasa 2b wychowawca p. Zofia Łuba
          • Klasa 3a wychowawca p. Agnieszka Gross 
          • Klasa 3b wychowawca p. Ewa Dmoch
          • Klasa 4a wychowawca p. Marta Stala- Lesiak
          • Klasa 5a wychowawca p. Aneta Nowak
          • Klasa 6a wychowawca p. Jakub Pasterczyk
          • Klasa 7a wychowawca p. Łukasz Kowalski
          • Klasa 8a wychowawca p. Agnieszka Wołkowska - Urbańska
    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 14 im. Bohaterów Warszawy, Warszawa, ul. ul. gen. Kazimierza Sosnkowskiego 10
      • sekretariat.sp14@eduwarszawa.pl
      • wioletta.bulkowska@szkolanr14.pl
      • 22 662 64 05
      • ul. Gen. Kazimierza Sosnkowskiego 10 02-495 Warszawa Poland
    • Logowanie