• Stołówka

• "GOSIA" Małgorzata Dudek

../../../../../../../Documents/logo%20ikuchnia/logo_iKuchn

Szanowni Rodzice,

iKuchnia jest wirtualną platformą dzięki której można zamówić posiłki i zapłacić za nie online. Serwis skonstruowany jest w prosty i przejrzysty sposób, a jego obsługa jest przyjazna dla użytkownika. W razie jakichkolwiek problemów i pytań, służymy pomocą:

e-mail: ikuchnia@ikuchnia.com.pl

Karty obiadowe

Aby usprawnić wydawanie posiłków, każdy uczeń bezpłatnie otrzyma kartę obiadową, dzięki której personel wydający szybko zidentyfikuje zamówienie. Karty obiadowe są wydawane codziennie do godz. 10:00 na stołówce szkolnej.

Cennik dań:

• Zupa – 4,00
            • Danie główne 14,00
            • Zestaw zupa + danie główne – 15,00
            • Instrukcja obsługi
            1. Rejestracja

Aby zarejestrować się do serwisu, należy wejść w odpowiedni link:

a następnie wypełnić kolejno wszystkie pola i zatwierdzić przyciskiem “Zapisz”. Jeśli wszystkie pola zostały poprawnie uzupełnione, na Państwa adres e-mail zostanie wysłana automatyczna wiadomość.

W jej treści znajduje się link, w który należy wejść, aby w pełni aktywować konto

w platformie iKuchnia.

Często zdarza się, że wiadomości od serwisu iKuchnia trafiają do folderu SPAM w skrzynkach pocztowych. Jeśli wiadomość od nas do Państwa nie dotarła, prosimy o sprawdzenie tego folderu.

1. Zamawianie posiłków

Aby zamówić posiłek, należy:

zalogować się do serwisu iKuchnia (link: https://ikuchnia.com.pl/panel/index.php)

używając danych z formularza rejestracyjnego

wybrać zakładkę “Zamów posiłek

wybrać posiłek korzystając z ramek umieszczonych przy każdym dniu miesiąca (według jadłospisu utworzonego przez firmę cateringową)

Wybór posiłków należy zatwierdzić przyciskiem “Akceptuj wybór”.

Uwaga! Posiłki na jeden miesiąc można zaakceptować tylko raz. Przed kliknięciem przycisku “Akceptuj wybór”, prosimy o wybranie posiłków na wszystkie dni danego miesiąca, w których dziecko miałoby zjeść posiłek w przedszkolu.

1. Płatności oraz sposoby jej naliczania

Aby zapłacić za posiłek należy:

wybrać zakładkę “Saldo”, a następnie zatwierdzić przyciskiemZapłać”

wybrać jedną z dwóch opcji:

1. “Zapłać online” w przypadku płatności poprzez przelewy24

(w tej opcji naliczana jest opłata w wys. ok. 2% wartości przelewu)

1. “Zapłać” w przypadku przelewu tradycyjnego - dane do przelewu wyświetlą się na dole strony.

Płatności za zamówione posiłki należy dokonać najpóźniej do trzeciego dnia

roboczego włącznie następującego po dniu akceptacji zamówienia.

W przypadku rezygnacji z wcześniej opłaconego zamówienia (do godz. 8 dnia wydania posiłku), pojawia się nadpłata, którą mogą Państwo wykorzystać na inne zamówienia lub otrzymać zwrot pieniędzy na konto.

Uwaga! Pieniądze za anulowane zamówienie nie są zwracane automatycznie, opcję ich zwrotu należy zgłosić do serwisu iKuchnia korzystając z danych kontaktowych w zakładce “Kontakt”. Stan niewykorzystanych środków na koncie w serwisie iKuchnia mogą Państwo sprawdzić zakładce “Saldo”.

Serwis iKuchnia