• Szkoły pełne Talentów

• „Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice!

Od 5 września do 13 listopada możecie wesprzeć Naszą Szkołę w akcji Lidla „Szkoły pełne Talentów”.

Jak to działa?

1. Zrób zakupy w Lidlu za min. 50 zł (w tym przynajmniej 1 owoc lub 1 warzywo) i koniecznie odbierz kupon – 1 Talenciak (wielokrotność 50 zł to oczywiście więcej kuponów).

2. Zebrane Talenciaki przekaż Naszej Szkole w formie tradycyjnej (w szatniach oraz w sekretariacie stoją specjalne skrzyneczki) lub elektronicznej (skanując kod QR smartfonem lub wpisując go on-line na stronie akcji).

3. Szkoła wymienia zebrane Talenciaki na wybrane przez siebie nagrody – pomoce dydaktyczne, zestawy rekreacyjne, a nawet wyposażenie klas!

Każdy zarejestrowany Talenciak to dodatkowy los w loterii dla szkoły!

Przed nami 6 losowań z atrakcyjnymi nagrodami – najwyższej jakości sprzętem elektronicznym dla placówki!

Szczegóły na www.lidl.pl/szkoly

Połączmy wspólnie siły, aby zdobyte nagrody przyniosły wspaniałe owoce w przyszłości.

Z góry dziękujemy za wsparcie!”