• Lato / Zima w mieście

• Zima w mieście 2023/2024

• Szanowni Państwo,
          wkrótce rozpoczną się zapisy na zimę w mieście.
          Szkołami, które organizują zimę w mieście są:
          - Szkoła Podstawowa nr 11 ul. Keniga 20
          - Szkoła Podstawowa nr 360 ul. Dzieci Warszawy 42A
          - Szkoła Podstawowa nr 2 ul. Orłów Piastowskich 47

Lucyna Pytlewska

Poniżej informacje dotyczące zapisów.

Warszawska Akcja Zima w Mieście 15 stycznia - 26 stycznia 2024 r.
          Już od 24 listopada 2023 r. rozpoczynają się zapisy do tegorocznej edycji Warszawskiej Akcji Zima w Mieście
          Jak się zapisać?
          Zapisy do Akcji Zima w Mieście 2024, przy wsparciu elektronicznego systemu zgłoszeń rozpoczną się
          24 listopada 2023 r. od godziny 16:00 i potrwają do 10 grudnia 2023 r. do godziny 24:00  - zgodnie z zasadami postępowania rekrutacyjnego, zawierającymi szczegółowy harmonogram.

Rodzice dzieci rejestrują się w systemie za pomocą numeru pesel dziecka, następnie samodzielnie tworzą hasło. Po wprowadzeniu do systemu podstawowych informacji i wyborze turnusów feryjnych należy wskazać preferowane szkoły (od najbardziej do najmniej). Można wybrać dowolną liczbę szkół na każdy jednotygodniowy turnus, który trwa od poniedziałku do piątku.

Informacja o zakwalifikowaniu dziecka do Akcji Zima w Mieście 2024 zostanie opublikowana w systemie 15 grudnia 2023 r. o godzinie 16:00.

Kolejnym krokiem jest dokonanie opłaty za wyżywienie i opiekę.

Proszę nie dokonywać opłat (przelewów) przed 1 stycznia 2024 r.

Od 2 stycznia 2024 r. od godziny 8:00 do 8 stycznia 2024 r. do godziny 16:00, należy złożyć potwierdzenie dokonania opłat lub zaświadczenie o zwolnieniu z opłat wraz z wydrukiem karty kwalifikacyjnej i załącznikami (do pobrania z systemu) w każdej ze szkół, do której dziecko zostało zakwalifikowane. Ostateczną decyzję o przyjęciu dziecka do Akcji podejmuje organizator wypoczynku.
          Przed wypełnieniem karty kwalifikacyjnej należy zapoznać się z zasadami oraz harmonogramem zapisów, które dostępne są na stronie: warszawa-zimawmiescie.pzo.edu.pl