• BEZPIECZNY POWRÓT DO SZKOŁY z warszawską "drogówką".

1 września na terenie Szkoły Podstawowej Nr 14 odbędzie się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego przy udziale warszawskiej „drogówki”. Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji promują BEZPIECZNY POWRÓT DO SZKOŁY w połączeniu z Inauguracją DMUCHAŃCA „KOMISARZA MISIA”. Serdecznie zapraszamy na spotkanie z mundurowymi, którzy zaprezentują sprzęt służbowy, opowiedzą o swojej pracy, a także każdemu na pamiątkę spotkania wręczą przydatny gadżet ;)

1 WRZEŚNIA 2022 roku
               – 11:00
              UL. GEN. K. SOSNKOWSKIEGO 10
              02-495 WARSZAWA

ZAPRASZAMY!
              WARSZAWSKA „DROGÓWKA”

• Oferty pracy dla nauczycieli

SP 14 od 1 września zatrudni: nauczycieli klasy 0, pedagoga współorganizującego kształcenie oraz nauczyciela świetlicy.

Zatrudnienie pełny etat/ wynagrodzenie zgodne z kartą nauczyciela i tabelą płac ministerstwa/umowa na 12 miesięcy z możliwością przedłużenia.

Zgłoszenia CV proszę wysłać na adres: sekretariat@szkolanr14.pl

• sekretariat.sp14@eduwarszawa.pl