• Warszawska Akcja Zima w Mieście styczeń 2024

Szanowni Państwo,wkrótce rozpoczną się zapisy na zimę w mieście.
              Szkołami, które organizują zimę w mieście są:
              - Szkoła Podstawowa nr 11 ul. Keniga 20
              - Szkoła Podstawowa nr 360 ul. Dzieci Warszawy 42A
              - Szkoła Podstawowa nr 2 ul. Orłów Piastowskich 47

Lucyna Pytlewska

Poniżej informacje dotyczące zapisów.

Warszawska Akcja Zima w Mieście 15 stycznia - 26 stycznia 2024 r.Już od 24 listopada 2023 r. rozpoczynają się zapisy do tegorocznej edycji Warszawskiej Akcji Zima w MieścieJak się zapisać?Zapisy do Akcji Zima w Mieście 2024, przy wsparciu elektronicznego systemu zgłoszeń rozpoczną się
              24 listopada 2023 r. od godziny 16:00 i potrwają do 10 grudnia 2023 r. do godziny 24:00  - zgodnie z zasadami postępowania rekrutacyjnego, zawierającymi szczegółowy harmonogram.

Rodzice dzieci rejestrują się w systemie za pomocą numeru pesel dziecka, następnie samodzielnie tworzą hasło. Po wprowadzeniu do systemu podstawowych informacji i wyborze turnusów feryjnych należy wskazać preferowane szkoły (od najbardziej do najmniej). Można wybrać dowolną liczbę szkół na każdy jednotygodniowy turnus, który trwa od poniedziałku do piątku.

Informacja o zakwalifikowaniu dziecka do Akcji Zima w Mieście 2024 zostanie opublikowana w systemie 15 grudnia 2023 r. o godzinie 16:00.

Kolejnym krokiem jest dokonanie opłaty za wyżywienie i opiekę.Proszę nie dokonywać opłat (przelewów) przed 1 stycznia 2024 r.Od 2 stycznia 2024 r. od godziny 8:00 do 8 stycznia 2024 r. do godziny 16:00,
              należy złożyć potwierdzenie dokonania opłat lub zaświadczenie o zwolnieniu z opłat wraz z wydrukiem karty kwalifikacyjnej i załącznikami (do pobrania z systemu) w każdej ze szkół, do której dziecko zostało zakwalifikowane. Ostateczną decyzję o przyjęciu dziecka do Akcji podejmuje organizator wypoczynku.

Przed wypełnieniem karty kwalifikacyjnej należy zapoznać się z zasadami oraz harmonogramem zapisów, które dostępne są na stronie: warszawa-zimawmiescie.pzo.edu.pl

• TUSZ DO PAKI

Miło mi poinformować, że nasza szkoła otrzymała podziękowania za zaangażowanie w akcję "Tusz do Paki". Dzięki temu, że przez cały rok szkolny trwała zbiórka zużytych tuszy od drukarek atramentowych, Towarzystwo opieki nad zwierzętami pozyskało środki finansowe do prowadzenia swojej działalności.

Dziękując Państwu za zaangażowanie zachęcamy ponownie do przyłączenia się również w tym roku szkolnym do akcji. Pudła na zużyte tusze wystawione są na parterze po obu stronach szkoły oraz w sali 42.

Dyrekcja SP 14