• Zapisy uczniów do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2022 / 2023

Szanowni Rodzice i Opiekunowie,

rozpoczynamy  zapisy dzieci do świetlicy szkolnej na nowy rok szkolny 2022-2023.

Warunkiem przyjęcia dziecka do świetlicy jest złożenie karty świetlicowej, która obowiązuje w danym roku szkolnym.

Wszystkich rodziców / opiekunów, którzy będą potrzebowali opieki świetlicy dla swoich dzieci w przyszłym roku szkolnym, prosimy o wypełnienie i złożenie nowej karty uczestnika świetlicy na rok 2022/2023 do dnia 20 czerwca 2022 r.

Karty świetlicowe obowiązani są wypełnić również rodzice / opiekunowie uczniów, którzy nie uczęszczają na lekcje religii / etyki i będą przebywać w tym czasie w świetlicy. Należy zaznaczyć w karcie tylko, że zamiast religii.

Kartę zgłoszenia dziecka do świetlicy szkolnej, wypełniają również rodzice i opiekunowie uczniów rozpoczynających od 1 września 2022 naukę w naszych oddziałach przedszkolnych /klasach "0"/.

Kartę można pobrać ze strony internetowej naszej szkoły w zakładce świetlica.

Karta uczestnika świetlicy będzie dostępna również w wersji papierowej, od środy 1.06 w sekretariacie Szkoły i u wychowawców świetlicy, w sali głównej /przy stołówce/
              i w sali 13 /obok sekretariatu/.

Wypełnioną czytelnie i podpisaną przez rodziców lub opiekunów prawnych dziecka kartę świetlicową, należy dostarczyć bezpośrednio do sekretariatu szkolnego lub nauczycieli świetlicy.

Poniżej znajdziecie Państwo kartę zapisu dziecka do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2022/2023.

Karta_Swietlica_SP14_2022-2023_(1).pdf

kierownik świetlicy szkolnej

• Kart Ucznia - Czas na nowe Karty Ucznia ZTM

Rozpoczynamy wymianę Kart Ucznia, które tracą ważność 30 września br.!

Wymiana Kart Ucznia dotyczy głównie obecnych klas IV oraz klas V, VI i VII, którym kończy się okres wgranych bezpłatnych uprawnień do przejazdów komunikacją miejską       30 września 2022 roku.

Jak wyrobić nową Kartę Ucznia?

Można to zrobić na kilka sposobów:

1. Za pośrednictwem linku elektronicznego otrzymanego ze szkoły, do której uczęszcza Uczeń
              LINK

Będziecie potrzebowali: numeru obecnej Karty Ucznia oraz zdjęcia. Fotografia powinna być legitymacyjna, wykonana w orientacji pionowej na jednolitym, jasnym tle. Upewnij się, czy jest ona w odpowiednim formacie – JPG lub PNG, w minimalnej rozdzielczości 200×259 pikseli, a wielkość pliku nie przekracza 2 MB. Powinna ona być także aktualna i wykonana w ciągu ostatnich sześciu miesięcy.

Po wypełnieniu i wysłaniu wniosku na adres e-mailowy otrzymacie potwierdzenie jego złożenia, a później informację o rozpatrzeniu.

Nową Kartę Ucznia odbierzecie w szkole po otrzymaniu wiadomości z sekretariatu o jej dostarczeniu.

2. Za pośrednictwem wniosku papierowego złożonego bezpośrednio w szkole (wniosek dostępny w sekretariacie).

Będziecie potrzebowali: wypełnionego wniosku i zdjęcia legitymacyjnego Ucznia w formacie 3,5×4,5 cm.

3. Bezpośrednio w Punktach Obsługi Pasażerów ZTM

Będziecie potrzebowali: obecnej Karty Ucznia, ważnej legitymacji szkolnej oraz zdjęcia legitymacyjnego Ucznia w formacie 3,5×4,5 cm.

Wnioski należy składać do 31 maja!

O Karcie Ucznia:

Dzięki karcie Uczniowie stołecznych szkół podstawowych oraz warszawiacy uczęszczający do podwarszawskich szkół podstawowych mogą korzystać z bezpłatnych przejazdów Warszawskim Transportem Publicznym.

Karty obowiązują w 1. i 2. strefie biletowej, można więc z nimi podróżować także autobusami linii strefowych „700” poza granicami Warszawy, linii lokalnych L oraz –
              w ramach oferty „Wspólny bilet ZTM-KM-WKD” – pociągami Kolei Mazowieckich
              i Warszawskiej Kolei Dojazdowej na obszarze obowiązywania wspólnego biletu. Więcej informacji o Karcie Ucznia w zakładce „Bilety i opłaty” na stronie internetowej Warszawskiego Transportu Publicznego.

Wniosek-o-wydanie-Spersonalizowanej-Warszawskiej-Karty-Miejskiej-SWKM.pdf

• Lato w Mieście 2022 - zapisy

Szanowni Państwo,

od 10 maja ruszają zapisy na Lato w Mieście 2022
              www.warszawa-latowmiescie.pzo.edu.pl.

-Wzrosła opłata za opiekę i wyżywienie.
              Informuję, że opłata za opiekę nie jest wpłatą dla wychowawcy lecz trafia do wspólnych funduszy
              Biura Edukacji Miasta Stołecznego Warszawy.

- wpłat za opiekę 35 zł ( jeden dzień)  należy dokonać na nr rachunku:
              30 1030 1508 0000 0005 5030 2063

(w tytule: imię nazwisko dziecka, SP14, termin turnusu)
              nazwa odbiorcy:  SP 14

wpłata za opiekę za 1 turnus 35zł *5= 175 zł

- opłata za posiłki w wysokości 15 zł ) dziennie ( jeden dzień) na rachunek nr:
              lub osobiście u ajenta p. Dudek w naszej stołówce szkolnej

(w tytule: imię nazwisko dziecka, SP14,termin turnusu)
              nazwa odbiory:  SP 14

opłata za posiłki 1 turnus 15zł *5= 75 zł

- obowiązkowo proszę o zapoznanie się z regulaminem ( w załączniku)
              - w załączniku harmonogram zapisów