• Aktualności

      • Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego

       Szanowni Państwo,

       Przed nami Dzień Zdrowia Psychicznego, który obchodzony jest 10 października.

       W związku z tym w naszej szkole cały przyszły tydzień poświęcony będzie zdrowiu psychicznemu, a hasłem przewodnim będzie Alfabet Zdrowia Psychicznego.

       W poniedziałek zachęcamy wszystkich do ubrania się na FIOLETOWO (jest to kolor przypisany temu dniu). Oczywiście to może być element stroju, jakiś akcent.

       W załacznikach na stronie internetowej naszej szkoły znajdą Państwo informacje o tym jak dbać o zdrowie psychiczne i czym w ogóle ono jest. Także gazetki szkolne, które poświęcone tej tematyce.

       Zachęcamy do zapoznania się z tymi informacjami i rozmów z dziećmi na ten temat.

       We wtorek zostanie stworzona galeria plakatów przygotowanych przez klasy na wybrany temat w obszarze zdrowia psychicznego.

       W środę lekcje wychowawcze będą poświęcone rozmowom na temat tego jak dbać o swoje zdrowie psychiczne.

       Czwartek będzie dniem BEZ STRESU, a więc bez sprawdzianów, kartkówek i odpytywania. Zachęcamy do włączenia się w naszą akcję promującą zdrowie psychiczne poprzez rozmowy z dziećmi oraz spędzanie ciekawego i aktywnego czasu z nimi.

       DziękujemyZespół specjalistów

      •  „PUSTY TUSZ WRZUĆ DO PAKI I DOKARMIAJ ZWIERZAKI”

       Miło mi poinformować, że nasza szkoła otrzymała dyplom i podziękowanie za udział w akcji „Tusz do paki” w roku szkolnym 2021/22. Przy okazji informuję, że w bieżącym roku szkolnym kontynuujemy udział w akcji. Polega ona na gromadzeniu opakowań po zużytych tuszach od drukarek atramentowych. Kartony zbiórki ustawione są przy wejściach do budynku na parterze po obu stronach szkoły.

       Organizatorem akcji jest EKO-SYSTEM
       z Żyrardowa, a beneficjentem akcji Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce.

       Zatem zachęcamy:

        „PUSTY TUSZ WRZUĆ DO PAKI I DOKARMIAJ ZWIERZAKI”

   • Logowanie